en

Z MOTORISTICKÉHO ŠPORTU NA CESTU.


S komponentami a produktami BMW M Performance budete cítiť DNA motoristického športu značky BMW v každom okamihu aj mimo závodného okruhu. Exkluzívne materiály a prvotriedna kvalita nezaručujú len vizuálnu dokonalosť, ale aj perfektnú dynamiku. Zažite atletický individualizmus v tej najdokonalejšej forme.

BMW M2 COMPETITION
BMW X2 / X3 / X4
BMW M5
BMW RADU 5 SEDAN

BMW M2 Competition s M Performance dielmi.

Extrovertný športový charakter: BMW M2 Competition netají svoje ambície a prezentuje sa konkurentom v tej najlepšej forme. Ukazuje výnimočný výkon, konzistentnú precíznosť a maximálnu agilitu. V kombinácii s M Performance dielmi zosobňuje všetko, čo definuje vozidlo s označením M.

M Performance veko batožinového priestoru, karbónové.

Nové dizajnové štandardy: M Performance veko batožinového priestoru vyrobené z vysoko kvalitného karbónu zlepšuje aerodynamiku, znižuje hmotnosť a zadnej časti vozidla prepožičiava mimoriadne výrazný vzhľad. Individuálny športový dizajn zaujme viditeľnými jemnými uhlíkovými vláknami. Dokonca aj vnútorná časť veka batožinového priestoru je vyrobená z viditeľného uhlíkového vlákna.

M Performance predný bočný panel, karbónový.

Tá najlepšia dynamika: M Performance bočný panel je vyrobený z prémiového karbónu a perfektne zapadá do dizajnu vozidla. Neposkytuje len mimoriadne športový a exkluzívny vzhľad, ale zlepšuje aj aerodynamiku vozidla a znižuje celkovú hmotnosť.

M Performance kapota motora, karbónová.

Vyjadrite jasný postoj s mimoriadnou ľahkosťou: Kapota motora je vyrobená z karbónu. Tento high-tech materiál zabezpečuje mimoriadne športový a exkluzívny vzhľad a výrazne znižuje hmotnosť. Vizuálny prvok: vyvýšený kryt vyrobený z lakovaného viditeľného karbónu. Ostatný povrch karbónovej kapoty motora je lakovaný vo farbe vozidla.

M Performance predné aerodynamické prvky, karbónové.

Vyjadrite jasné stanovisko: M Performance predné aerodynamické prvky sú vyrobené zo 100-percentného karbónu, zabezpečujú optimálne aerodynamické hodnoty a zvýrazňujú svalnatý vzhľad vozidla v mimoriadne exkluzívnom štýle. Jedinečný športový vzhľad pre každého, kto odmieta kompromisy.

M Performance mriežka chladiča, karbónová.

Ukážte štýl: Rám mriežky chladiča M Performance je vyrobený zo 100-percentného ručne vyrábaného karbónu prémiovej kvality a dekoračné mriežky sú vyrobené z mimoriadne odolného plastu. Charakteristický vizuálny prvok prednej časti vozidla pre mimoriadne elegantný, športový a individuálny vzhľad. Obsahuje logo BMW M2.

Nové modely BMW X s M Performance dielmi.

Extrovertný. Výrazný. Atletický. Vozidlá rodiny X zjednocujú váš životný štýl s výkonom. V kombinácii s tu zobrazenými BMW M Performance dielmi, pozdvihnú modely X2, X3 a X4 radosť z jazdy na úplne novú úroveň.

BMW X3 / BMW X4, 21“ BMW M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny Y-spoke 701M.

21“ BMW M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny Y-spoke style 701 M, v dvojfarebnej čiernej matnej, s lesklými prvkami. Kompletná letná sada kolies so zmiešanými pneumatikami run-flat.

BMW X4, BMW M Performance fólie vo farbe frozen black.

Atletickosť sama: Samolepiaca fólia vo farbe Frozen Black (čierna/matná sivá) dodáva vozidlu vysoko individuálny vzhľad.

BMW X2, BMW M Performance mriežka chladiča v čiernej lesklej farbe.

Silný charakter: Lišty mriežky a okolie vo vysoko lesklej čiernej farbe zvýrazňujú výkon a dynamiku.

BMW M Performance LED projektor dverí.

BMW M Performance LED projektory dverí dopĺňajú portfólio M Performance produktov.

BMW M5 s dielmi Performance.

BMW M5 predstavuje od svojho počiatku maximálne jazdné výkony a fascinujúcu dynamiku. BMW M Performance diely sú precízne prispôsobené tomuto vysoko výkonnému profilu a zaručujú maximálnu možnú individuálnu radosť z jazdy.

BMW M Performance predné aerodynamické prvky, karbónové.

Vyjadrite jasné stanovisko: BMW M Performance predné aerodynamické prvky sú vyrobené zo 100-percentného karbónu, zabezpečujú optimalizované aerodynamické hodnoty a zvýrazňujú svalnatý vzhľad vozidla v mimoriadne exkluzívnom štýle. Jedinečný športový vzhľad pre každého, kto odmieta kompromisy.

BMW M Performance kryty vonkajších spätných zrkadiel, karbónové.

Precízne ručne vyrobené z karbónu: Výrazné kryty vonkajších spätných zrkadiel podčiarkujú high-tech pôvod vozidla. Ich dynamický dizajn poskytuje pútavý prémiový vzhľad a individuálny atletický akcent.

BMW M Performance rozšírenie bočných prahov, karbónové.

Vzhľad, ktorý inšpiruje: BMW M Performance rozšírenie bočných prahov je vyrobené z prémiového karbónu zložitým procesom ručnej výroby. Opticky predlžuje proporcie vozidla a prepožičiava mu ešte dynamickejší vzhľad. Pre extrémne atletický a elegantný vzhľad.

BMW M Performance zadný difúzor, karbónový

Výrazný vizuálny prvok zadnej časti: BMW M Performance karbónový zadný difúzor podčiarkuje exkluzívny športový pôvod vozidla. Svojim hladko opracovaným povrchom zvýrazňujú tieto nápadné aerodynamické krídelká dynamickejší a svalnatejší vzhľad vozidla.

BMW M Performance karbónová sada krytov priestoru motora.

Dokonalosť do najmenšieho detailu: BMW M Performance karbónová sada krytov priestoru motora je výrobená z karbónu prémiovej kvality. Ultraľahký materiál je vyrobený ručne, nalakovaný viacerými vrstvami a vyleštený do vysokého lesku. To mu dodáva jedinečný priestorový vzhľad. Výsledkom je ultimatívny športový vzhľad priestoru motora.

BMW radu 5 Sedan s M Performance dielmi.

BMW radu 5 v sebe kombinuje to najlepšie zo sveta biznisu a športu. Najmodernejšia digitálna komunikačná technológia, klasický dynamický pocit z jazdy a výrazný dizajn – BMW M Performance diely to všetko posúvajú na úplne novú úroveň.

20‘‘ BMW M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny Double-spoke 669 M.

Vysoko kvalitné 20“ BMW M Performance disky kolies z ľahkej zliatiny sú kované a dvojfarebné matné čierne, s exkluzívnou kombináciou brúsených a leštených častí na viditeľnej strane a logom BMW M.

BMW M Performance predné aerodynamické prvky, karbónové.

Vyjadrite jasné stanovisko: Predné aerodynamické prvky sú vyrobené zo 100-percentného karbónu, zabezpečujú optimálne aerodynamické hodnoty a zvýrazňujú svalnatý vzhľad vozidla v mimoriadne exkluzívnom štýle. Jedinečný športový vzhľad pre každého, kto odmieta kompromisy.

BMW M Performance zadný difúzor, karbónový.

Výrazný vizuálny prvok zadnej časti: Karbónový zadný difúzor ešte viac podčiarkuje exkluzívny športový pôvod vozidla. Svojim hladko opracovaným povrchom zvýrazňujú tieto nápadné aerodynamické krídelká dynamickejší a svalnatejší vzhľad vozidla.

BMW M Performance kryty vonkajších spätných zrkadiel, karbónové.

Vyrobené ručne z karbónu s vysokou precíznosťou. Výrazné kryty vonkajších spätných zrkadiel podčiarkujú high-tech charakter vozidla. Dynamický dizajn zabezpečuje výnimočný vzhľad a individuálny športový akcent.

BMW M Performance volant.

Pevné argumenty: Vďaka povrchu potiahnutého alcantarou padne volant BMW M Performance mimoriadne príjemne a pevne do ruky. Jeho markantný dizajn a označenie stredovej polohy z červenej kože podčiarkujú individuálny športový vzhľad.


VYJADRITE SILU

M Performance diely pre exteriér.

Pridať

Vaše srdce bude biť štyrikrát rýchlejšie:

01

Výnimočná jazdná dynamika

x

02

Športový zvuk

x

03

Výrazná estetika

x

04

DNA motoristického športu, ktoré jasne pocítite

x

 +

Pridať nový riadok

x

VYJADRITE SILU.

Spustiť film

S BMW M Performance dielmi zušľachtíte vaše BMW individuálne a vytvoríte z neho jedinečné dielo. Pre aerodynamiku, podvozok alebo kokpit: BMW M Performance diely nepredstavujú len jednoduché doplnky, ale predstavujú rozhodujúci prínos v oblasti motoristického športu.

VÝKON VYCHÁDZA Z DOKONALOSTI.

To najlepšie pre aerodynamiku, pohon a podvozok.

HEADER

BMW M Performance predné aerodynamické prvky, karbónové.

Dizajn, ktorý inšpiruje. 100-percentné karbónové predné aerodynamické prvky charakteristickým spôsobom zvýrazňujú dynamický, exkluzívny vzhľad vozidla. Ručné vyrábané, nekompromisná kvalita a aerodynamická optimalizácia vášho BMW.

Zistiť viac

BMW M Performance rozšírenie bočného prahu.

Výkonné a expresívne: Rozšírenia bočných prahov dodávajú bočnej línii vozidla výrazný atletický akcent. Nízka hmotnosť, extrémna odolnosť a perfektný vzhľad, ktorý imponuje. Dostupné v čiernej matnej farbe, ale môžu byť nalakované aj vo farbe vozidla.

Zistiť viac

BMW M Performance kryty vonkajších spätných zrkadiel, karbónové.

Správne sa nalaďte s najmodernejšou konštrukciou. Kryty vonkajších spätných zrkadiel sú vyrobené zo 100-percentného karbónu zložitým postupom ručnej výroby. Ich dynamický, prémiový dizajn okamžite deklaruje: Individualita má prednosť.

Zistiť viac

21" BMW M Performance Double-spoke 310 M.

Vysoko kvalitné, odľahčené 21“ disky kolies z ľahkej zliatiny v dvojfarebnej šedej orbit alebo šedej ferric, leštené na viditeľnej strane, s valcovaným lôžkom a logom BMW M.

Zistiť viac

20" BMW M Performance Double-spoke 624 M.

Kované disky kolies z ľahkej zliatiny v dvojfarebnej matnej čiernej, frézované, so štvorfarebným logom BMW M.

Zistiť viac

19" BMW M Performance Double-spoke 405 M.

Kované disky kolies z ľahkej zliatiny v dvojfarebnej šedej orbit, leštené na viditeľnej strane, so štvorfarebným logom BMW M.

Zistiť viac

BMW M Performance zadný difúzor, karbónový.

Karbónový zadný difúzor: 100% ručná výroba. 100% športový charakter. 100% pútač pohľadov. High-tech zadný difúzor vytvára ešte dynamickejší vzhľad a muskulárny vzhľad vozidla robí ešte pôsobivejším.

Zistiť viac

BMW M Performance výfukový systém.

Symfónia ulice: Výfukový systém sa dá použiť v dvoch rôznych režimoch: Športový režim výrazne zintenzívňuje charakteristický 6-valcový zvuk – je však schválený aj pre prevádzku na verejných komunikáciách. Režim pretekárskeho okruhu je zas určený výlučne na použitie na pretekárskom okruhu a poskytuje extrémne emocionálny zvuk.

Zistiť viac

BMW M Performance systém tlmiča výfuku.

Pre impresívny športový zvuk – vo vozidle aj mimo neho. Tlmič výfuku je vyrobený celý z titánu.

Zistiť viac

BMW M Performance zadný spojler, karbónový.

Ešte viac dynamickejšej elegancie a atletickejší vzhľad: Zadný spojler zvýrazňuje jedinečný vzhľad vozidla a zabezpečuje optimalizované aerodynamické hodnoty. Je vyrobený zo 100-percentného karbónu zložitým procesom ručnej výroby.

Zistiť viac

BMW M Performance zadný spojler, karbónový.

Ešte výraznejší: Karbónový zadný spojler zvýrazňuje prémiovú kvalitu a dynamický vzhľad vozidla. Spolu s ostatnými aerodynamickými komponentami BMW M Performance zaručuje optimalizovanú aerodynamiku a ešte atletickejšie jazdné vlastnosti.

Zistiť viac

BMW M Performance Black Line zadné svetlá.

Zatmavené BMW M Performance Black Line zadné svetlá dodávajú vozidlu nezameniteľný športový vzhľad.

Zistiť viac

BMW M Performance športový podvozok.

Optimálne navzájom nastavené tlmiče, pružiny a stabilizátory spĺňajú všetky kritériá vhodnosti na závodný okruh – až na hranicu možností.

Zistiť viac

BMW M Performance brzdový systém.

Optimálny brzdný výkon a vizuálna odlišnosť: V spojení s perforovanými a drážkovanými brzdovými kotúčmi zabezpečuje hliníkový brzdový strmeň excelentnú ovládateľnosť a brzdný výkon – dokonca aj v daždi.

Zistiť viac

BMW M Performance kryt motora, karbónový.

M Performance kryt motora dodáva vášmu BMW individuálny, športový a vysoko kvalitný vzhľad. Vysoko kvalitný kryt vyrobený zložitým procesom ručnej výroby.

Zistiť viac

“M Performance diely zvýrazňujú športový charakter môjho BMW.”


Augusto Farfus, továrenský jazdec BMW

BMW M4 V SÉRIOVOM VYHOTOVENÍ A S M PERFORMANCE DIELMI.

BMW M4 Coupé s M Performance dielmi

Change text color

BMW M4 Coupé v sériovom vyhotovení

Change text color

ODDANÉ MOTORISTICKÉMU ŠPORTU.

BMW M Performance diely sú hrdým partnerom divízie BMW Motorsport. Najvyššie dynamické výkony a maximálny športový charakter predstavujú pre našich zákazníkov samozrejmú súčasť značky BMW. Pravidelná účasť na pretekoch s takmer sériovými vozidlami je pre BMW M Performance diely mimoriadne dôležitá. Inšpiruje náš vývoj a poskytuje cennú spätnú väzbu prostredníctvom praktických skúseností.

Viac o BMW Motorsport

Od roku 2012 je Safety Car seriálu MotoGP vybavené BMW M Performance dielmi. Aj naši továrenskí jazdci sa spoliehajú na kvalitu a výkon našich dielov.

MOTORISTICKÝ ŠPORT, KTORÉHO SA MÔŽETE DOTKNÚŤ.

To najlepšie pre interiér.

BMW M Performance volant Alcantara II s karbónovými lištami a závodným displejom.

Pre pretekársky pocit, ktorý máte pevne v rukách: Veniec volantu je čalúnený alcantarou a poskytuje optimálne držanie a závodný displej a indikátor preradenia rýchlostného stupňa vytvárajú jedinečný pretekársky pocit.

Zistiť viac

BMW M Performance volant Alcantara Pro.

Dokonalý dizajn: Volant Pro prepožičiava kokpitu vozidla nezameniteľný športový pocit. Očarí vás svojim výrazným tvarovaním a dokonale vyformovanou časťou pre správnu polohu držania rúk, ktorá zabezpečuje optimálne držanie volantu v každých podmienkach.

Zistiť viac

BMW M Performance volant.

Pevné argumenty: Vďaka povrchu potiahnutého alcantarou padne volant BMW M Performance mimoriadne príjemne a pevne do ruky. Jeho markantný dizajn a označenie stredovej polohy z červenej kože podčiarkujú individuálny športový vzhľad.

Zistiť viac

BMW M Performance karbónová interiérová lišta s alcantarou.

Vidieť, cítiť a vychutnávať: Sofistikovaný mix materiálov, karbónu s otvorenými pórmi a alcantary zabezpečuje exkluzívnu športovú atmosféru v kokpite. Štruktúru karbónových vlákien môžete priamo pocítiť.

Zistiť viac

BMW M Performance kryt stredovej konzoly okolo radiacej páky, alcantara a karbón.

Motoristický šport stredobodom pozornosti. BMW M Performance kryt stredovej konzoly v sebe spája pôsobivú kombináciu alcantary a karbónových vlákien. Štruktúra karbónových vlákien s otvorenými pórmi je veľmi príjemná na dotyk. Alcantara prémiovej kvality zvýrazňuje exkluzívny pretekársky pocit.

Zistiť viac

BMW M Performance karbónová interiérová sada s alcantarou.

Ergonomická radiaca páka Pro s osvetlenou schémou radenia, športový karbón s otvorenými pórmi a alcantarou potiahnutá páka ručnej brzdy, to všetko sú prvky BMW M Performance interiérovej sady a zo stredovej konzoly robia mimoriadne pútavý prvok. Pre exkluzívne športové prostredie.

Zistiť viac

BMW M Performance lakťová opierka, alcantara.

Pre dotvorenie exkluzívneho športového vzhľadu v kokpite. S prémiovou kombináciou alcantary a vysoko lesklého karbónu. Nastaviteľná dĺžka. S výrazným prešívaním vo farbách BMW M.

Zistiť viac

BMW M Performance kryty pedálov, ušľachtilá oceľ.

Detaily, ktoré tvoria rozdiel: Vďaka minimalistickému vzhľadu a asymetrickému dizajnu gumených plôch dodávajú kryty pedálov z ušľachtilej ocele aj priestoru pre nohy prémiový a dynamický charakter. Perfektný doplnok k iným produktom M Performance.

Zistiť viac

BMW M Performance podlahové rohože.

Žiadne kompromisy, ani v priestore pre nohy. BMW M Performance podlahové rohože pre vodiča a spolujazdca perfektne dotvárajú luxusný, dynamický vzhľad interiéru vozidla. Prémiový vzhľad.

Zistiť viac

BMW M Performance LED podsvietené lišty prahov dverí.

Nezabudnuteľný vstup: Nápis BMW M Performance podsvietený jasnou bielou farbou urobí aj z jednoduchého nástupu do vozidla jedinečný zážitok. Dynamický dizajn a vysoko kvalitný vzhľad ušľachtilej ocele na LED podsvietených lištách prahov dverí ešte viac zvýrazňuje tento efekt. Bezkáblová funkcia vďaka integrovanej batérii a magnetickému spínaču.

Zistiť viac

ŠPORTOVÝ CHARAKTER DO NAJMENŠIEHO DETAILU.

BMW M Performance analyzátor jazdy
BMW M Performance track fix
BMW M Performance obal na kľúč

BMW M Performance analyzátor jazdy

Pozostáva z palubného diagnostického modulu a aplikácie pre smartfón (iOs a Android). Dokáže profesionálne zaznamenávať a analyzovať množstvo cenných údajov, ako napr. údaje motora, maximálne hodnoty, polohu plynového a brzdového pedála, priečne zrýchlenie a mnohé iné.

Prejsť do obchodu

BMW M Performance upevnenie Track Fix pre akčné kamery

Bezpečné a stabilné upevnenie pre profesionálne nahrávanie videa počas jazdy na závodnom okruhu. Vonkajší držiak sa upevní na tie miesta na vozidle, ktoré slúžia na upevnenie odťahovacieho oka a kamera sa dá ovládať pomocou aplikácie.

Prejsť do obchodu

BMW M Performance obal na kľúč

Pôsobivá kombinácia karbónu a alcantary. Kľúč je bezpečne spojený s obalom pomocou inbusovej skrutky v modrej farbe BMW M. Nadčasová elegancia, technická sofistikovanosť – a malé, decentné vyjadrenie vášne pre motoristický šport.

Prejsť do obchodu

GALÉRIA VIDEÍ PRE M PERFORMANCE DIELY.

BMW radu 5 Sedan

BMW M5

BMW radu 5 Sedan

BMW M5

BMW radu 5 Sedan

BMW M5

Discover more

Súbory cookie na doméne autopalacebratislava.sk.

Akceptujte súbory cookie.
Zistiť viac, vrátane informácií o tom, ako odmietnuť súbory cookie.