en

BMW COAST DRIVE.

VYDAJTE SA NA NAJKRAJŠIE MIESTA ISTRIE NA BMW.

Zažiť Istriu z BMW je naozaj jedinečný zážitok. Nasadnite do jedného z našich vozidiel a zažite neprekonateľný komfort a výnimočný dizajn. Vydajte sa s BMW na miesta, o ktorých ste vždy snívali. Objavujte tajné zátoky, malebné prístavné mestečká a romantické horské dedinky. Vychutnajte si vietor vo vlasoch a zažite pocit slobody. Spolu s naším partnerom, Istrijskou agentúrou pre cestovný ruch, vás pozývame na BMW Coast Drive.

Testovacie jazdy BMW Coast Drive sú dostupné pre všetkých hostí zapojených partnerských hotelov of 1.5.2017 do 30.9.2017..

VOZIDLÁ.

FREEDOM+.

BMW radu 4 Cabrio.

Dobyvateľ sŕdc: Nové BMW radu 4 Cabrio kombinuje vzrušujúce športové prvky so štýlovou eleganciou. Vďaka skladacej pevnej streche si jedinečný zážitok z jazdy v kabriolete môžete vychutnávať celý rok. Populárnu celkovú koncepciu dopĺňa pohodlný interiér a široká škála inovatívnych technológií pre aktívny životný štýl. Pre neopakovateľne intenzívne zážitky z jazdy.

STRHNE NA SEBA POZORNOSŤ.

BMW radu 6 Cabrio.

BMW radu 6 Cabrio ponúka najvyššiu úroveň komfortu, dynamiky a hospodárnosti na krátkych aj dlhých cestách. Vďačí za to predovšetkým motorom BMW TwinPower Turbo z programu BMW EfficientDynamics. Výbavy, ako napríklad Design Pure Experience, Design Pure Excellence a modely M Šport, vám umožnia zvýrazniť vami preferované aspekty vozidla. Inovácie BMW ConnectedDrive, ako napríklad BMW Head-up Display, Information Plus a Drive Assist Plus, vám navyše uľahčia jazdu. A samozrejme, športový charakter, eleganciu či extravagantnosť vozidla môžete ešte zvýrazniť pomocou doplnkových diskov kolies vrátane 20-palcových diskov z ľahkej zliatiny Multi-spoke 616.

NOVÁ FORMA PÔŽITKU Z JAZDY.

BMW i3.

Meniace sa predstavy o kvalite života vedú k zmenám správania na celom svete. Čoraz viac ľudí prehodnocuje svoje hodnoty a snaží sa nájsť spôsob, ako žiť ekologickejšie.

V BMW táto zmena myslenia viedla k novej ére. Vozidlá sa dnes prvýkrát v histórii už od úplného začiatku vyvíjajú so zreteľom na trvalo udržateľnú mobilitu. BMW i3 je v tejto súvislosti výnimočné vozidlo. Je dôkazom, že zodpovednosť a pôžitok z jazdy sa navzájom dopĺňajú a vytvárajú dokonalý celok. Nastal čas ísť všetkým príkladom. A zažiť novú formu pôžitku z jazdy.

ZAŽITE ISTRIU NAZELENO.

Prehľad nabíjacích staníc pre BMW i.

Keď brázdite cesty v BMW i, ekologickejšie už jazdiť nemôžete.

Tu je výber nabíjacích staníc pre elektrické autá:

Nabíjacie stanice

NAŠI PARTNERI.

Vybrané luxusné hotely a gurmánske reštaurácie v istrijskom regióne si pre svojich hostí aj tento rok pripravili špeciálne prekvapenie: BMW im od mája do septembra poskytne niekoľko vozidiel na bezplatné skúšobné jazdy. Hostia vďaka tomu budú môcť zažiť kombináciu pôžitku z jazdy a luxusného životného štýlu.

HOTEL LAGUNA PARENTIUM.

Zelena Laguna Resort

52440 Poreč (Parenzo)

Istria – Chorvátsko

Tel.: +385 (0) 52 410 102

Email: reservations@lagunaporec.com

Web: www.lagunaporec.com

Viac informácií

Hotel Laguna Parentium stojí na malom, romantickom polostrove pri Stredozemnom mori. Je určený predovšetkým pre dospelých hostí a ponúka prvotriedne ubytovanie a služby, ktoré vám splnia každé želanie. Brány hotela sú hosťom otvorené po celý rok. Laguna Parentium je moderná stredomorská destinácia pre tých, ktorí túžia po skutočne jedinečnej dovolenke. Nachádza sa na zelenom polostrove a ponúka bohaté vybavenie: dva bazény, wellness centrum, posilňovňu, kulinárske zážitky a pláž označenú modrou vlajkou, ktorá svedčí o jej ekologickej prevádzke. Tento hotel je najstarší a najznámejší v regióne a obklopuje ho idylické prostredie, ideálne na prechádzky pri mori, pokojné leňošenie na pláži či opaľovanie sa. Dva nové bazény pozdĺž terás, vybavené masážnymi dýzami a vírivkami, si iste obľúbite a príjemne vás prekvapí aj bohatá gastronomická ponuka. Kúpeľné procedúry a množstvo možností na športové vyžitie a zábavu sa postarajú o nezabudnuteľnú dovolenku.

KEMPINSKI HOTEL ADRIATIC.

Alberi 300 A

52475 Savudrija

Istria – Chorvátsko

Tel.: +385 (0) 52 707 000

Email: reception.adriatic@kempinski.com

Web: www.kempinski.com/istria

Viac informácií

Kempinski Hotel Adriatic bol otvorený v auguste 2009 ako prvý päťhviezdičkový hotel s golfovým ihriskom a kúpeľmi na chorvátskom pobreží. Je dobre prístupný autom z mnohých európskych metropol. Nachádza sa na najväčšom polostrove pri Jadranskom mori a ponúka úchvatné výhľady na Chorvátsko, Slovinsko, Taliansko a Alpy. Hotel má 165 luxusne zariadených izieb, 21 apartmánov a dva exkluzívne prezidentské apartmány, kúpele Energy Clinic Carolea Spa s rozlohou 3 000 m2 a exkluzívnymi kozmetickými procedúrami, posilňovňu, pestrý detský klub Kempi Kids Club, súkromnú svadobnú kaplnku obkolesenú stredomorskou záhradou, pláž s obsluhou, viaceré konferenčné priestory a samostatné konferenčné centrum s priamym výhľadom na Jadran. Dve reštaurácie a tri bary podávajú tie najlepšie kulinárske špeciality z regiónu. Súčasťou hotelového komplexu je Golf Club Adriatic, prvé 18-jamkové golfové ihrisko v istrijskom regióne.

HOTEL MONTE MULINI.

A. Smareglia 3

52210 Rovinj

Istria – Chorvátsko

Tel.: +385 (0) 52 636 000

Email: concierge@maistra.hr

Web: www.maistra.com/hotel-monte-mulini-rovinj

Viac informácií

Hotel Monte Mulini je päťhviezdičkový butikový hotel v Rovinji. Vyznačuje sa zaujímavým dizajnom, gastronomickými špecialitami a individuálnymi službami a predstavuje to najlepšie, čo Chorvátsko v oblasti cestovného ruchu ponúka.
Nachádza sa priamo na pobreží, na skok od mesta Rovinj, a obklopuje ho prírodné prostredie stáročného lesoparku s bujnou stredomorskou vegetáciou. Interiér je vybavený moderným dizajnovým nábytkom. Okrem iného tu nájdete lustre Murano, krištále Swarovski, porcelán Herling, pohovky Pierre Frey či zrkadlá Christopher Guy. 99 izieb a 14 apartmánov hotela je zariadených štýlovo a s láskou k detailu a ponúka nádherný výhľad na krištáľovo čisté more a historické jadro mesta Rovinj. Po výnimočný gastronomický zážitok si môžete zájsť do reštaurácie Wine Vault, ktorú nedávno odporučil aj gastronomický sprievodca Michelin. V reštaurácii nájdete aj takzvaný šéfkuchárov stôl, ktorý ponúka pohľad priamo do kuchyne, a vínnu pivnicu s 450 fľašami vína, ktorú spravuje trojnásobný držiteľ titulu najlepší someliér v Chorvátsku.

HOTEL LONE.

Luje Adamovića 31

52210 Rovinj

Istria – Chorvátsko

Tel.: +385 (0) 52 632 005

Email: concierge.lone@maistra.hr

Web: www.maistra.com/hotel-lone-rovinj

Viac informácií

Hotel Lone je unikátny päťhviezdičkový dizajnový hotel. Okrem vynikajúcich služieb a jedinečnej atmosféry ponúka kulinárske špeciality, reštaurácie a bary, nočný klub, kongresové priestory, wellness a športoviská, vďaka čomu ide o celoročnú destináciu na dovolenky i služobné podujatia. Už v roku 2009, keď bol ešte len v štádiu projektu, ho ako prvý chorvátsky hotel zaradili pod medzinárodnú lifestylovú značku Design Hotels AG, ktorá bola v uplynulých 15 rokoch synonymom prvotriednej hotelovej architektúry a dizajnu, ako aj rovnováhy medzi funkčnosťou a prvotriednymi službami. Hotel Lone ponúka 236 priestranných, s citom zariadených izieb a 12 pohodlných a kvalitne navrhnutých apartmánov. Je to najnovší hotel v Rovinji a bol navrhnutý pre hostí, ktorí hľadajú inšpiráciu, autentickosť a jedinečnosť.

VALAMAR ISABELLA ISLAND RESORT.

Otok Sveti Nikola – Sveti Nikola Island

52440 Poreč

Istria - Chorvátsko

Tel.: +385 (0) 52 465 000

Email: reservations@valamar.com

Web: http://www.valamar.com

Viac informácií

Objavte kus raja v exkluzívnom stredisku Valamar Isabella Island Resort pri Poreči. Nachádza sa na ostrove sv. Mikuláša, len päť minút plavby loďkou od malebného historického centra mesta Poreč, a ponúka čarovnú stredomorskú atmosféru s upravenými promenádami a záhradami a úchvatnými výhľadmi na more. Užite si luxus elegantných apartmánov v zrekonštruovanom zámočku, oddýchnite si vo veľkoryso zariadených apartmánoch v prekrásnom Valamar Isabella Miramare s úžasným výhľadom na otvorené more alebo si vychutnajte ticho v päťhviezdičkových a prezidentských vilách v pokojnej časti ostrova – to všetko uprostred stredomorskej zelene. Prejdite sa cez kvetinové záhony pred zámočkom, zaplávajte si vo vonkajšom nekonečnom bazéne s prekrásnym výhľadom na otvorené more a ochutnajte delikátne morské plody v neďalekej gurmánskej reštaurácii. Nádherná lokalita, päťhviezdičkové služby strediska Valamar Isabella Island Resort a rôzne dovolenkové aktivity pre dospelých i rodiny s deťmi v kombinácii s pestrou kuchyňou a dvoma reštauráciami à la carte vám zaručia vysnívanú dovolenku na ostrove snov.

RESTAURANT SAN ROCCO.

Srednja ulica 2

52 474 Brtonigla – Verteneglio

Istria - Chorvátsko

Tel.: +385 (0) 52 725 000

Email: info@san-rocco.hr

Web: www.san-rocco.hr

Viac informácií

Tradície, vône a chute Istrie v kombinácii s rodinnou atmosférou vyniesli Restaurant and Heritage Hotel San Rocco na výslnie. Hotel San Rocco s bohatou tradíciou sa nachádza na kopci v typickej istrijskej dedinke Brtonigla, kde sa k moru dostanete za pár minút cez okolité polia a nedotknutú prírodu. Elegantná gurmánska reštaurácia San Rocco je členom združenia Association des Jeunes Restorateurs d´Europe a stojí na vrchole istrijskej a chorvátskej gastronomickej scény. Od tohto roku je odporúčaná aj prestížnym Michelin Guide. Nachádza sa v priestoroch, kde kedysi vznikali rodinné poklady v podobe vína Malvasia a Terrano, a ponúka široké kulinárske spektrum založené najmä na sezónnych špecialitách, ako sú čerstvo ulovené ryby, hľuzovky, huby, šunka, divina a ďalšie typické špeciality Istrie. Kuchyňa reštaurácie je výsledkom neustáleho výskumu vychádzajúceho z tradícií.

 Delikatesy dopĺňa vínna karta s viac ako 200 značkami vína a bohatý výber istrijských olivových olejov. Každé sezónne menu obsahuje odporúčanie, ktorý olej sa hodí k danému jedlu. V reštaurácii je miesto pre 25 až 30 ľudí a v lete majú hostia k dispozícii aj vonkajšiu terasu vedľa bazéna a záhrady. Reštaurácia je uvedená v renomovaných chorvátskych a medzinárodných gastronomických sprievodcoch, ako sú Veronelli, Gault Millau, Wo ist Österreich, Le Guide de l´Espresso, A tavola con il Nordest, Magnar Ben či Restaurant Croatica, a získala mnoho významných ocenení. Nachádza sa aj na zozname 100 najlepších chorvátskych reštaurácii a už roky sa umiestňuje medzi najlepšími reštauráciami (TOP Gourmet) v istrijskom gurmánskom sprievodcovi, ktorý vydáva Istrijská agentúra pre cestovný ruch.

KOZLOVIĆ WINERY.

Vale 78

52460 Buje – Momjan

Istria - Chorvátsko

Tel.: +385 (0) 52 779 177

Email: info@kozlovic.hr

Web: www.kozlovic.hr

Viac informácií

Viacúrovňová budova vinárstva Kozlović s ostrými hranami a rozlohou 2 200 m2 vyrástla v strede údolia posiateho vinohradmi, kde dobre splýva s okolím. Budova je postavená z kovu, dreva a skla a na jej plochej streche je vysadená levanduľa. Je vyjadrením filozofie vinárov Gianfranca a Antonellu, ktorých predkovia tento podnik založili v roku 1904. Príďte ochutnať domácu červenú odrodu Teran, ktorú magazín Decanter opisuje ako „plnú šťavnatých červených čerešní so štipkou sladkého drievka“, alebo bielu Malváziu, ktorú odporúčal denník Financial Times i cestovný sprievodca Forbes.

HOTSPOTS.

Istria je stále obľúbenejšou turistickou destináciou, ktorá má pred sebou veľkú budúcnosť. Čoraz častejšie ju navštevujú turisti z nemecky hovoriacich krajín a Talianska, ale pribúdajú aj hostia z iných európskych krajín, ktorí s radosťou objavujú čaro tejto prímorskej dovolenkovej oblasti. Istria sa pýši prekrásnym pobrežím a nádhernou krajinou, ktorá láka na výlety po kľukatých cestách v niektorom z modelov BMW. Rozmanitá miestna kuchyňa je prísľubom dokonalých gurmánskych zážitkov, medzi ktorými majú svoje nezastupiteľné miesto hľuzovky, šunka prosciutto a prvotriedne víno či olivový olej. Viac informácií nájdete na stránke:

www.istra.com

Objavte viac

Súbory cookie na doméne autopalacebratislava.sk.

Akceptujte súbory cookie.
Zistiť viac, vrátane informácií o tom, ako odmietnuť súbory cookie.