ABY VÁS ZIMA NEPREKVAPILA.

Vyberte si zimné kolesá a pneumatiky na vaše nové BMW už dnes.

Žiadna iná súčasť vozidla nemá taký vplyv na reakciu na riadenie a bezpečnosť ako disky kolies a pneumatiky. Originálne kompletné súpravy kolies BMW sú preto spojením pneumatík a diskov kolies so značkou kvality BMW. Všetky kompletné súpravy kolies sú optimálne zvolené pre každý model BMW a spĺňajú najvyššie štandardy kvality, dizajnu, výkonnosti a bezpečnosti.

Vyberte si preto už dnes vaše nové zimné komplety a predítete tak zbytočnému čakaniu a riskovaniu na cestách, ak sa tento rok zima prihlási skôr. 


NAŠI EXPERTI ODPORÚČAJÚ

Pozrite si výber kolies od kolegov z oddelenia náhradných dielov.

17'' Spoke 395

Ideálne pre BMW radu 3. Cena kompletných kolies 2040 EUR s DPH.

17'' DOUble spoke 385

Dodá BMW X1 ešte dynamickejší charakter. V cene 2040 EUR s DPH.

18'' V-spoke 307

Pre BMW X3 v cene 2520 EUR s DPH. Nech je vaša cesta zimou bezpečná.

19" Double-Spoke 467M

Aby vaše BMW X5 zvládlo každú prekážku. Cena 3249,50 EUR s DPH.

Nové bmw radu 5

Zrodené pre úspech.

Úplne nové BMW radu 5 je predurčené nadviazať na doterajšiu slávnu históriu a postavenie modelovej rady 5 v segmente business limuzín. BMW radu 5 je stelesnením moderného prémiového sedanu vyššej strednej triedy. Vďaka svojmu dynamickému, zároveň však elegantnému vzhľadu, presvedčivo spĺňa predpoklady, ktoré sa dnes kladú na vozidlá jeho kategórie. Vyberte si pre to vaše ideálne zimné komplety a podčiarknite atletickú estetiku a radosť z jazdy s najmodernejšou technológiou.


Odporúčame pre vás 18'' V Spoke 684 za 2400 EUR s DPH alebo 19'' Double-spoke 664M Jet Black v cene 3320 EUR s DPH. 

KOmpletná ponuka 

BMW sady diskov kolies a pneumatík

Výber tých správnych kolies pre vaše vozidlo nebol nikdy jednoduchší. S naším konfigurátorom kompletných kolies si môžete vyskúšať online, ktoré kolesá pristanú vášmu BMW najlepšie. Zoznámte sa s pestrou paletou originálnych kompletných súprav kolies BMW a pomocou nášho online konfigurátora kompletných kolies si vyberte tie, ktoré sa vám páčia najviac. 

Následne postačí, ak si vo formulári vyberiete Auto Palace Bratislava  a vašu požiadavku priamo spracujú naši kolegovia z oddelenia náhradných dielov a budú vás kontaktovať.

Konfigurátor

objednanie 1 klikom

Ak ste si zimné komplety pre vaše BMW už vybrali môžete nás kontaktovať aj priamo emailom, jednoduchým klikom na tlačítko nižšie. Vašej žiadosti sa budú venovať naši kolegovia.


Poslať emailovú žiadosť