BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE.

Vyberte si zimné kolesá a pneumatiky na vaše nové BMW už dnes.

Žiadna iná súčasť vozidla nemá taký vplyv na reakciu na riadenie a bezpečnosť ako disky kolies a pneumatiky. Originálne kompletné súpravy kolies BMW sú preto spojením pneumatík a diskov kolies so značkou kvality BMW. Všetky kompletné súpravy kolies sú optimálne zvolené pre každý model BMW a spĺňajú najvyššie štandardy kvality, dizajnu, výkonnosti a bezpečnosti.

Vyberte si preto už dnes vaše nové zimné komplety a predítete tak zbytočnému čakaniu a riskovaniu na cestách, ak sa tento rok zima prihlási skôr. 


NAŠI EXPERTI ODPORÚČAJÚ:

Pozrite si výber kolies od kolegov z oddelenia náhradných dielov.

18'' double-Spoke 397

Ideálne pre BMW radu 3. Cena kompletných kolies 2280 EUR s DPH.

18'' V-Spoke style 684 

Dodá BMW radu 5 elegantný akcent. V cene 2560 EUR s DPH.

18'' Y-spoke 566 BLACK

Pre BMW X1 v cene 2360 EUR s DPH. Nech je vaša cesta zimou bezpečná.

19" Double-Spoke 467M

Aby vaše BMW X5 zvládlo každú prekážku. Cena 3200 EUR s DPH.

Nové MODELY BMW X.

Pripravené na výzvy.

Nové modely BMW X3 a BMW X4 či úplne nové BMW X2 sú predurčené nadviazať na doterajšiu slávnu históriu SUV modelov BMW. Vyberte si  vaše ideálne zimné komplety a podčiarknite dravú atletickú estetiku a radosť z jazdy s najmodernejšou technológiou.

Odporúčame pre vás 17'' Double-Spoke 564 za 1960 EUR s DPH pre model BMW X2 alebo pre BMW X3 19'' V-spoke 691 v cene 2760 EUR s DPH. 

KOmpletná ponuka .

BMW sady diskov kolies a pneumatík.

Výber tých správnych kolies pre vaše vozidlo nebol nikdy jednoduchší. S naším konfigurátorom kompletných kolies si môžete vyskúšať online, ktoré kolesá pristanú vášmu BMW najlepšie. Zoznámte sa s pestrou paletou originálnych kompletných súprav kolies BMW a pomocou nášho online konfigurátora kompletných kolies si vyberte tie, ktoré sa vám páčia najviac. 

Následne postačí, ak si vo formulári vyberiete Auto Palace Bratislava  a vašu požiadavku priamo spracujú naši kolegovia z oddelenia náhradných dielov a budú vás kontaktovať.

Konfigurátor

objednanie 1 klikom.

Ak ste si zimné komplety pre vaše BMW už vybrali môžete nás kontaktovať aj priamo emailom, jednoduchým klikom na tlačítko nižšie. Vašej žiadosti sa budú venovať naši kolegovia.


Poslať emailovú žiadosť