Všetky aktuálne ponuky

Edícia JOY - M sport balík ako bonus

18.4.2019

Edícia JOY - M sport balík ako bonus

Doprajte si jedinečné spojenie športovosti a elegancie. Teraz môžete získať balík M Sport k vybraným modelom BMW. V cene vozidla tak získate: - M aerodynamický balík - BMW Individual lesklé čierne lišty Shadow Line - M Sport podvozok - M disky kolies - Športové sedadlá vpredu - M špecifické čalúnenie sedadiel - M kožený volant - BMW individual strop Anthracite - Ambientné osvetlenie interiéru a veľa iného. Ponuka platí do 30.6.2019

Čítať správu
Edícia JOY - xDrive a navigácia zdarma

18.4.2019

Edícia JOY - xDrive a navigácia zdarma

S pomocou BMW xDrive zažijete maximálnu radosť s pohonom všetkých kolies, ktorý reaguje tak rýchlo, ako rýchlo sa menia podmienky. Čím viac sa môžete sústrediť na jazdu, tým väčšiu radosť si užijete. A preto vás BMW odľahčí od množstva úloh. Navigačný systém sa postará o to, aby ste nepríjemne neblúdili na neznámych miestach. Teraz BMW xDrive a navigačný systém získate do 30.6.2019 ako bonus. Podľa zvoleného modelu navyše získate: - možnosť financovania vozidla cez operatívny leasing, finančný leasing alebo úver bez navýšenia - zvýhodnený balík výbavy - balík opráv na 5 rokov/200 000 km* * pri BMW X1 to platí pre motorové verzie ≥2.0

Čítať správu
BMW X2

14.3.2019

BMW X2

Úplne prvé BMW X2 v limitovanej ponuke od 399 € mesačne bez DPH. Absolútne unikátne. Extrémne výnimočné. Úplne prvé BMW X2 na prvý pohľad prezrádza svoje športové ambície a ponúka dynamickú agilnosť, ktorá v jeho triede iba ťažko hľadá konkurenciu. V kombinácii s vysoko kvalitným interiérom a množstvom inovatívnych technológií sa stáva extrovertným protagonistom novej éry. Nové BMW X2 ide svojou vlastnou cestou – a dáva to aj viditeľne najavo. Jeho extrovertné tvary v kombinácii s dynamickými kontúrami mu udeľujú extrémne športový kupé charakter. Jeho markantné proporcie a jedinečne inovatívne dizajnové prvky mu zároveň udeľujú výnimočný vzhľad. Skrátka ideál pre každého, kto chce objavovať nové smery.

Čítať správu
Zimné sady pre vaše BMW

14.3.2019

Zimné sady pre vaše BMW

Žiadna iná súčasť vozidla nemá taký vplyv na reakciu na riadenie a bezpečnosť ako disky kolies a pneumatiky. Originálne kompletné súpravy kolies BMW sú preto spojením pneumatík a diskov kolies so značkou kvality BMW. Všetky kompletné súpravy kolies sú optimálne zvolené pre každý model BMW a spĺňajú najvyššie štandardy kvality, dizajnu, výkonnosti a bezpečnosti. Vyberte si preto už dnes vaše nové zimné komplety a predítete tak zbytočnému čakaniu a riskovaniu na cestách, ak sa tento rok zima prihlási skôr.

Čítať správu
Operatívny leasing BMW

14.3.2019

Operatívny leasing BMW

Je pre vás lákavá myšlienka používať na svojich cestách na dovolenku či do práce nový automobil? Máte ale obmedzené finančné zdroje na jeho kúpu? Nezúfajte. Jednou z veľmi efektívných ciest k novému vozidlu je využitie výhod operatívneho leasingu. Ten naberá na svojej obľúbenosti a využívaní nielen u podnikateľov ale aj širokej verejnosti.

Čítať správu
Nové BMW X5.

14.3.2019

Nové BMW X5.

Príťažlivé off-roadové prvky a nesporné výkony v teréne spojené s prémiovými vlastnosťami a s nezameniteľnou dynamikou značky BMW. To boli pred dvadsiatimi rokmi hlavné idey pri prvom predstavení vozidla značky BMW, ktoré definovalo novú kategóriu SAV. Prvým vozidlom tohto druhu bol model BMW X5. Stal sa tak zakladateľom a tvorcom BMW X a trhovým lídrom v segmente prémiových vozidiel s pohonom všetkých kolies. Tento status si udržiava podnes.

Čítať správu
12