en

BMW CHARGING: JEDNODUCHO. KEDYKOĽVEK. KDEKOĽVEK.

OBJAVTE moŽNOSTI NABÍJANIA.

Zjednodušené nabíjanie vďaka BMW Charging.


Elektrické vozidlo alebo plug-in hybrid, doma alebo na cestách, s jednotlivými možnosťami nabíjania od BMW Charging máte otvorené všetky alternatívy a vaše vozidlo môže byť vždy nabité. Využite množstvo našich na mieru šitých ponúk nabíjania – a preskúmajte elektromobilitu tak jednoducho, flexibilne a transparentne ako si prajete.

ZAŽITE NABÍJANIE DOMA V TÝCHTO VIDEÁCH.


BMW Wallbox a Smart Partner Wallbox.Flexibilná rýchlonabíjačka.Nabíjanie doma.Flexibilná rýchlonabíjačka.


NABÍJANIE DOMA: ELEKTRICKÉ A PLUG-IN HYBRIDNÉ VOZIDLÁ BMW.


Flexibilná rýchlonabíjačka ponúka pre vaše BMW všetko čo potrebujete pre komfortné nabíjanie doma hneď od začiatku, pri dodávke vozidla. Ak si to prajete, môžete si ďalšie možnosti nabíjania prispôsobiť vašim potrebám. BMW Charging vám poskytuje výber atraktívnych individuálnych možností nabíjania. Kontaktujte vášho BMW partnera a zistite, ktoré riešenia nabíjania vám najviac vyhovujú.


Produkty pre nabíjanie


BMW Wallbox.

 • Nabíjanie vášho BMW doma spoľahlivo, komfortne a tak rýchlo ako to potrebujete, napríklad cez noc
 • Vysoký nabíjací výkon až do 22 kW (v závislosti od nabíjacieho výkonu vozidla)
 • Priestorovo úsporný káblový manažment a praktický LED status displej
 • Vrátane Bluetooth rozhrania pre jednoduché spojenie s aplikáciami
Ísť na produkt
Smart Wallbox (partner).

 • Výkon až 22kW
 • Autorizácia RFID čipom
 • História spotreby v mobilnej aplikácii
 • Manažment spotreby v tarifných pásmach
 • Manažment spotreby s domácou fotovoltikou
Ísť na produkt


Flexibilná rýchlonabíjačka.

 • Vaše mobilné a flexibilné riešenie nabíjania z domácej alebo priemyselnej zásuvky
 • Nabíjací výkon až do 11 kW vďaka konektorovému adaptéru pre rozličné zásuvky
 • Vodotesné puzdro a kábel s dĺžkou 6 metrov
 • Súčasť výbavy vášho BMW (v závislosti od modelu vozidla a trhu)
Ísť na produkt

BMW WALLBOX ALEBO SMART WALLBOX?

Preskúmať rozdiely

FAQ: NAJČASTEJŠIE OTÁZKY A ODPOVEDE NA TÉMU NABÍJANIA DOMA.

Ako môžem nabíjať doma?

V závislosti od modelu vozidla je súčasťou výbavy vášho elektrifikovaného BMW štandardný nabíjací kábel (Mode 2) alebo Flexibilná rýchlonabíjačka – pre nabíjanie z akejkoľvek domácej zásuvky. Flexibilná rýchlonabíjačka sa dá použiť aj s vysokonapäťovou priemyselnou zásuvkou s maximálnym výkonom až do 11 kW – so samostatne dostupným káblovým adaptérom.

Pre extra komfort, rýchlosť a bezpečnosť si môžete vybrať Wallbox, ktorý výrazne skráti časy nabíjania oproti domácim zásuvkám. K dispozícii budú dva modely:

BMW WALLBOX.

BMW Wallbox poskytuje nabíjací výkon do 22 kW, má minimalistickú vodotesnú konštrukciu, integrovaný káblový manažment a Bluetooth konektivitu. Identifikácia používateľa je k dispozícii cez aplikáciu My BMW*.

SMART PARTNER WALLBOX.

Smart Wallbox od externého partnera poskytne aj doplnkové funkcie pre konektivitu a nabíjací výkon až do 22 kW (na Slovensku je zatiaľ v štádiu prípravy). . .


Čo musím zvážiť pred voľbou riešenia pre domáce nabíjanie?

Pred voľbou riešenia pre domáce nabíjanie by ste si mali skontrolovať podmienky pripojenia u dodávateľa elektrickej energie pre vašu domácnosť.

Na čo musím dbať pri nabíjaní zo štandardnej domácej zásuvky?

Je zakázané používať predlžovačky a rozdvojky. Predvoleným nabíjacím výkonom je 1,3 kW pri 6 A. Tento prúdový limit môžete buď úplne vypnúť v nastaveniach vozidla, alebo môžete nastaviť presný nabíjací prúd v ampéroch, podľa vašej elektrickej inštalácie.

Kto mi nainštaluje môj Wallbox alebo priemyselnú zásuvku pre Flexibilnú rýchlonabíjačku u mňa doma?

Náš inštalačný servis si môžete objednať jednoducho spolu s vaším zariadením Wallbox. To vám zaučí profesionálnu a bezpečnú montáž a uvedenie vášho zariadenia do prevádzky. Mimochodom, k dispozícii je aj možnosť objednania inštalácie našej efektívnej priemyselnej zásuvky, ak si prajete používať vo vašej domácnosti flexibilnú rýchlonabíjačku s príslušným adaptérom.

Ako sa líšia BMW Wallbox a Smart Partner Wallbox?

BMW Wallbox garantuje rýchle, bezpečné a komfortné domáce nabíjanie. Wallbox sa dá spárovať s aplikáciou My BMW* cez Bluetooth a spravovať používateľom. Pre mnohých vodičov BMW je BMW Wallbox tým správnym riešením.

Existujú však vodiči, ktorí majú aj ďalšie požiadavky pre domáce nabíjanie, s doplnkovými funkciami, ako je napríklad diaľkový prístup k zariadeniu Wallbox alebo inteligentný manažment procesov nabíjania.

Za týmto účelom vám BMW Charging ponúka Smart Partner Wallbox (na Slovensku je zatiaľ v štádiu prípravy). . . .

Môžem jazdiť na elektrickom vozidle aj bez možnosti nabíjania doma?

Je úplne samozrejmé, že môžete využiť neustále narastajúcu verejnú sieť BMW Charging alebo iných dostupných nabíjacích staníc. Aplikácia My BMW* alebo navigačný systém vášho vozidla vám ukážu nabíjacie stanice vo vašej blízkosti. Zároveň získate aj prehľad verejnej nabíjacej infraštruktúry v Európe na www.bmw-charging.com – tu nájdete informácie o najbližších nabíjacích miestach k vášmu domovu alebo pracovisku, ako aj o zaujímavých miestach okolo vašej aktuálnej polohy. Okrem exkluzívnych atraktívnych cien počas prvého roka s vaším novým BMW nebudete platiť základný poplatok v relevantných tarifách/balíkoch cez BMW Charging. Zároveň získate na www.bmw-charging.com informácie o tarifách a benefitoch pre nové vozidlá, v sekcii Tarify.

VEREJNÉ NABÍJANIE


Verejné nabíjanie s BMW Charging.Vysokovýkonné nabíjacie stanice.Verejné a vysokovýkonné nabíjanie.


VEREJNÉ NABÍJANIE: ELEKTRICKÉ A PLUG-IN HYBRIDNÉ VOZIDLÁ BMW.


BMW Charging vám umožní nabíjať v celej Európe v jednej z najväčších a neustále rastúcich sietí verejných nabíjacích staníc s počtom viac než 200 000 nabíjacích miest. Všetko čo potrebujete pre nabíjanie v Európe je zahrnuté už vo výbave vášho nového BMW s nabíjacou kartou BMW Charging Card a nabíjacím káblom Mode 3. Viac informácií nájdete na adrese bmw-charging.comMožnosti taríf.


 • Nabíjanie jednoducho a transparentne s BMW Charging za fixné ceny optimalizované pre jednotlivé trhy
 • Odpustenie základného poplatku v tarifách/poplatkoch relevantných pre vozidlo na prvý rok po kúpe nového elektrického automobilu BMW
 • Prístup k množstvu viac než 200 000 nabíjacích bodov v Európe cez kartu BMW Charging a aplikáciu My BMW*
Zistite viac o tarifách BMW Charging


IONITY.


 • Iba 10-minútové nabíjanie môže pridať až do 164 km dojazdu***
 • K dispozícii na hlavných cestných ťahoch po Európe
 • Jednoduché použitie cez kartu BMW Charging alebo aplikáciu My BMW*
 • Možnosť nabíjať s doplnkovým balíkom IONITY Plus v celej Európe za optimalizovanú fixnú cenu pre každý jednotlivý trh 12 mesiacov bez základného poplatku pri kúpe nového BMW iX, i4 alebo iX3
Viac o IONITY


Nabíjací kábel (Mode 3) pre verejné nabíjanie.


 • Komfortné nabíjanie výkonom až do 11 kW na verejných nabíjacích staniciach
 • Kábel s dĺžkou 5 metrov a praktickou úložnou taškou
 • Obsah štandardnej výbavy vášho BMW

VEREJNÉ NABÍJANIE S BMW CHARGING: 12 MESIACOV BEZ ZÁKLADNÉHO POPLATKU**.

 • Karta BMW Charging Card ako súčasť programu dodávky vášho nového vozidla BMW
 • Prístup k celonárodnej sieti BMW Charging
 • Nabíjanie za atraktívne ceny v celej Európe v tarife Active Žiaden základný poplatok na prvých 12 mesiacov
Zaregistrujte sa hneď teraz

BMW CHARGING: NÁJDITE NAJBLIŽŠIU NABÍJACIU STANICU.

 • Neobmedzený prístup k sieti nabíjacích staníc BMW Charging
 • Vyhľadávanie nabíjacích staníc cez navigačný systém alebo aplikáciu My BMW*
 • Jednoducho nastaviteľný filter, napr. na vysokovýkonné nabíjacie stanice
 • Novinka pre BMW iX, i4 a iX3: Trasa optimalizovaná pre nabíjanie automaticky pridá nabíjacie stanice do navigácie
 • Viac informácií: bmw-charging.com
Nájsť verejné nabíjacie stanice

.

FAQ: NAJČASTEJŠIE OTÁZKY A ODPOVEDE NA TÉMU VEREJNÉHO NABÍJANIA.

Kde môžem nabíjať počas cestovania?

Takmer všade! BMW Charging vám ponúka neustále rastúcu celoštátnu sieť verejných nabíjacích miest, vrátane vysokovýkonných nabíjacích staníc od rozličných poskytovateľov. Získajte podrobné informácie o dostupnosti verejnej nabíjacej infraštruktúry na www.bmw-charging.com, prípadne využite jednoduché zobrazenie verejných nabíjacích staníc v navigačnom systéme cez BMW Maps alebo v aplikácii My BMW*. Nabíjací kábel (Mode 3) pre verejné nabíjanie a karta BMW Charging už môžu byť obsiahnuté vo výbave vášho nového elektrického vozidla (v závislosti od konkrétneho trhu). Ako vodič BMW tiež dostanete exkluzívne atraktívne podmienky a benefity v sieti BMW Charging. Stačí sa zaregistrovať na bmw-charging.com

Ako nájdem vhodnú nabíjaciu stanicu, keď som na cestách?

Môžete nastaviť BMW Maps cez navigačný systém alebo aplikáciu tak, aby filtrovali nabíjacie stanice podľa toho, či ponúkajú striedavý prúd (AC), jednosmerný prúd (DC) alebo vysokovýkonné nabíjanie (HPC). Navigačný systém následne zobrazí vhodnú nabíjaciu stanicu. Ten istý postup je možný aj cez aplikáciu My BMW*. Nabíjacie body sú každopádne jasne identifikované, vrátane rozšírenej funkčnosti, ako sú napríklad zaujímavé miesta v danej lokalite či doplnkové informácie o príslušnej nabíjacej stanici.

Ako získam prístup k verejným nabíjacím staniciam?

Okamžitý prístup do sveta BMW Charging získate hneď s kúpou nového elektrického vozidla BMW – v podobe vašej osobnej karty BMW Charging Card s exkluzívnymi a atraktívnymi podmienkami v sieti BMW Charging. Všetko, čo musíte urobiť, je prihlásenie sa s vaším BMW ID na www.bmw-charging.com, uzavretie zmluvy na tarifu Active pre vaše vozidlo (na prvý rok bez základného poplatku) a aktivovať kartu BMW Charging Card. Do 24 hodín bude aktivovaný váš prístup do rozsiahlej siete verejných nabíjacích staníc a môžete začať nabíjať. Každé nabíjanie sa účtuje jednoducho a komfortne cez BMW Charging. Prehľad o všetkých nabíjaniach získate v mesačnej faktúre. Doručenie faktúry za nabíjanie si môžete zvoliť na online portál, e-mailom alebo poštou.

S najnovšou generáciou elektrických vozidiel BMW, ako sú napríklad BMW iX3, BMW iX a BMW i4, automaticky dostanete balík IONITY Plus* na jeden rok bez základného poplatku a tým pádom môžete nabíjať za atraktívnych podmienok v sieti vysokovýkonných nabíjacích staníc IONITY v Európe (v závislosti od konkrétneho trhu).

Ako získam prístup k vysokovýkonným nabíjacím tarifám?

V Európe zahŕňa BMW Charging priamo aj sieť vysokovýkonných nabíjacích staníc IONITY. Navyše dostanete kartu BMW Charging Card priamo s dodaním vozidla. Pre nových zákazníkov predajcov a pobočiek BMW je základný poplatok odpustený na prvý rok pri určitých tarifách a balíkoch – takže je nabíjanie možné za fixné ceny, atraktívne pre daný trh. Pre nové elektrické vozidlá BMW, ako sú BMW iX3, BMW iX a BMW i4, je balík IONITY Plus* obsiahnutý na prvý rok bez základného poplatku. Tým pádom nabíjate v celej Európe za atraktívne fixné ceny v sieti IONITY. Stačí sa zaregistrovať na BMW Charging, zvoliť si zmluvu na nabíjanie s tarifou Active a do 24 hodín môžete začať nabíjať. Napríklad BMW iX je možné cez IONITY nabiť ultra rýchlo. Komplexné informácie o verejnom nabíjaní vrátane siete IONITY nájdete na www.bmw-charging.com

ČASY NABÍJANIA ELEKTRICKÝCH AUTOMOBILOV BMW PRE DOJAZD 100 KM.

BMW iX xDRIVE50


Nabíjanie doma pre dojazd 100 km.


01:41 h – Wallbox (11 kW)

01:41 h – Flexibilná rýchlonabíjačka (11 kW) z priemyselnej zásuvky

08:31 h – Štandardný nabíjací kábel alebo Flexibilná rýchlonabíjačka (2,3 kW) z domácej zásuvky

Kontaktujte nás pre riešenie nabíjania


Verejné nabíjanie pre dojazd 100 km


00:06 h – Vysokovýkonná nabíjacia stanica (max. nabíjací výkon vozidla)

00:21 h – Rýchlonabíjacia stanica (50 kW)

01:41 h – AC nabíjacia stanica (max. nabíjací výkon vozidla)

Kalkulácia berie do úvahy spotrebu a nabíjací výkon. Údaje platia pre teplotu batérie pri štarte 29-33° C a pre vonkajšiu teplotu s certifikačnými hodnotami nezahŕňajúcimi doplnkové spotrebiče, ako je vyhrievanie sedadiel, displeje a klimatizácia. Konkrétne reálne spotreby sa môžu líšiť (napr. v závislosti od jazdného profilu, teploty a okolitých podmienok), čo platí aj pre konkrétne reálne nabíjacie výkony (napr. v závislosti od stavu nabitia batérie a klimatizácie vozidla). Spotreba vychádza z najlepších hodnôt WLTP. Nabíjací výkon je založený na maximálnom nabíjacom výkone (v závislosti od typu nabíjania a vozidla).

BMW CONNECTED CHARGING V APLIKÁCII MY BMW*.

 • Okamžitý prístup k statusu vozidla a funkciám ako stav nabíjania, dostupný dojazd a tepelná predpríprava
 • Push notifikácie pri dosiahnutí požadovaného stavu nabitia a ďalšie
 • Prehľad najbližších nabíjacích staníc
 • Podrobnosti o predošlých nabíjaniach vrátane nákladov a dĺžky nabíjania
 • Bezkontaktná autentifikácia na nabíjacej stanici cez QR kód
Stiahnuť z obchodu Apple App Store
Stiahnuť z obchodu Google Play Store

BMW CONNECTED CHARGING NA PALUBE.

 • Optimálne využitie dojazdu vášho BMW pre úsporu času a kilometrov
 • Podrobné informácie o nabíjacích staniciach: typ konektora, dostupnosť a ďalšie
 • Odporúčania zaujímavých miest v blízkosti pre optimálne využitie času nabíjania
 • Trasa optimalizovaná pre nabíjanie automaticky pridá do navigácie ideálne nabíjacie stanice (k dispozícii pre BMW iX, i4 a iX3)
Objavte Connected Charging

FAQ: NAJČASTEJŠIE OTÁZKY A ODPOVEDE NA TÉMU BMW CHARGING.

Čo je BMW Charging?


BMW Charging je naším komplexným riešením bezstarostného nabíjania vášho BMW. Produkty a služby od BMW Charging vám poskytnú množstvo na mieru šitých ponúk pre nabíjanie doma aj na verejných nabíjacích staniciach. Napríklad nabíjací kábel Mode 3 pre verejné nabíjanie a karta BMW Charging už môžu byť obsiahnuté vo výbave vášho BMW (v závislosti od konkrétneho trhu). S aplikáciou My BMW* a kartou BMW Charging Card budete mať prístup k sieti verejných nabíjacích staníc v centrách miest, na parkoviskách aj na hlavných cestných ťahoch – vrátane vysokovýkonných nabíjacích staníc pre ultra rýchle nabíjanie. Pomocou BMW Maps a aplikácie My BMW nájdete až viac než 600 000 nabíjacích miest na celom svete. Navyše, viaceré vozidlá sú vybavené aj Flexibilnou rýchlonabíjačkou pre komfortné domáce nabíjanie. Z ponuky BMW Charging si môžete jednoducho pridať ďalšie možnosti nabíjania pre vaše potreby, napr. zariadenie Wallbox pre obzvlášť komfortné domáce nabíjanie. Či už ide o nabíjacie zariadenia, digitálne riešenia alebo služby, naša ponuka je komplexná. Jej súčasťou je dokonca aj inštalačný servis pre váš Wallbox.

Ako skontrolujem stav nabíjania?

Jednoducho. Použite aplikáciu My BMW* vo svojom smartfóne alebo vo vozidle a uvidíte aktuálny stav nabíjania aj dojazd vášho elektrického vozidla.

Aká je optimálna miera nabitia batérie môjho elektrického BMW?

Stav nabitia je ideálne držať v rozsahu od 10 do 80 percent. Je možný aj nižší alebo vyšší stav, pre optimalizáciu životnosti vašej batérie je však ideálne práve rozpätie 10–80 %. V menu vášho vozidla si môžete jednoducho a komfortne nastaviť cieľové nabitie na 80 % a nemusíte sa starať o nič iné.

Cieľové nabitie na 80 % by malo pokryť všetky vaše bežné denné jazdy. A ak občas predsa len potrebujete dlhší dojazd, stačí si nastaviť vyššiu mieru nabitia.

Na čo musím dbať pri nabíjaní svojho plug-in hybridu BMW?

Ako už naznačuje jeho meno, plug-in hybrid sa dá nabíjať z domácej zásuvky, zariadením BMW Wallbox alebo na verejných nabíjacích staniciach. Keď ste na cestách, potrebujete kábel pre verejné nabíjanie (Mode 3), ktorý je vo výbave v rámci Európy. Maximálnu efektivitu dosiahne plug-in hybrid s plne nabitou batériou, čo znamená, že je potrebné mať možnosť nabíjania doma aj na pracovisku. Nabíjajte svoj plug-in hybrid tak často, ako sa len dá, aby ste mali vždy k dispozícii plný benefit prídavného elektrického pohonu.

Aký je rozdiel medzi nabíjaním striedavým prúdom (AC), jednosmerným prúdom (DC) a vysokovýkonnou nabíjacou stanicou (HPC)?

V podstate sa budú líšiť časy, potrebné na nabíjanie. Pre elektrické vozidlá trvá nabíjanie dlhšie striedavým prúdom (AC) – v závislosti od kábla a nabíjacieho bodu – pričom nabíjanie jednosmerným prúdom (DC)* je podstatne rýchlejšie. Ultra rýchle nabíjanie jednosmerným prúdom (DC)* je možné na vysokovýkonných nabíjacích staniciach (HPC)*, ktoré prevádzkuje v Európe náš partner IONITY. Napríklad batéria BMW iX sa nabije z 10 na 80 percent za menej než 40 minút, pri maximálnom nabíjacom výkone 200 kW.***


Upozorňujeme, že v prípade DC a HPC nabíjania je nutné držať nabíjací konektor vozidla až do okamihu, keď sa uzamkne na mieste. Takýmto spôsobom zaistíte bezproblémový štart procesu nabíjania.


* Aktuálne platí iba pre elektrické vozidlá BMW.

Môžem so svojím elektrickým BMW jazdiť aj na dlhšie trasy?

Samozrejme, bez problémov. Ako obzvlášť rýchlu možnosť nabíjania máte napríklad k dispozícii vysokovýkonné (HPC) nabíjacie stanice nášho partnera IONITY na hlavných európskych cestných ťahoch, ktoré vám zobrazí aplikácia My BMW* alebo navigačný systém vášho vozidla. Stačí iba nastaviť príslušný filter vyhľadávania. Napríklad BMW iX môžete nabiť pre ďalších 150 km dojazdu iba v priebehu krátkej pauzy na kávu, za približne 10 minút. Ak sa na nabíjacej stanici HPC zdržíte dlhšie, BMW iX môžete nabiť z 10 na 80 percent za približne 35 minút – pričom to, či dokážete využiť plný nabíjací výkon vozidla až do 200 kW, závisí od miestnej infraštruktúry.*** Prístup do siete IONITY je možný cez BMW Charging, s obzvlášť atraktívnymi podmienkami.

Ako najlepšie pripravím svoje vozidlo na nasledujúcu jazdu?

Pre získanie maxima z vášho vozidla hneď od rozjazdu sa odporúča využiť funkciu tepelnej predprípravy interiéru vozidla. Kúrenie a chladenie si vyžaduje energiu. Za tým účelom je vhodné vykúriť alebo vychladiť vozidlo na požadovanú teplotu ešte kým je pripojené k externému zdroju elektrickej energie, aby ste potom celú kapacitu batérie mohli plne využiť na dojazd. Stačí jednoducho nastaviť želaný čas odchodu a požadovanú teplou pomocou aplikácie My BMW* alebo v menu samotného vozidla. Výsledkom bude plne nabité vozidlo a ideálna teplota v ňom už v čase vášho odjazdu – automaticky.

BMW CHARGING: INŠTALÁCIA A NÁVOD NA OBSLUHU.

Podpora pre BMW Wallbox Gen 2 (do 2021).

Príručky a manuály

Podpora pre BMW Wallbox Gen 3 (od 2022).

Príručky a manuály

Podpora pre BMW flexibilnú rýchlonabíjačku.

Príručky a manuály

Spotreba paliva, spotreba elektrickej energie a emisie CO₂.

BMW iX xDrive50:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 19,8–21,4

Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 0

BMW iX xDrive40:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 19,4–21,0

Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 0

BMW i4 M50:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 18,0–22,5

Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 0

BMW i4 eDrive40:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 16,1–19,1

Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 0

BMW iX3:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 18,5–18,9

Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 0

BMW i3:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 15,3–16,3

Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 0

BMW i3s:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 16,2–16,5

Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 0

Plug-in hybridy BMW radu 3 Sedan:

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,3–1,9

Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 30–43

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 16,1–18,6

Plug-in hybridy BMW radu 3 Touring:

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,4–2,1

Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 31–48

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 16,2–19,3

Plug-in hybridy BMW radu 5 Sedan:

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,3–2,2

Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 30–51

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 16,2–19,4

Plug-in hybridy BMW radu 5 Touring:

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,5–2,2

Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 35–52

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 17,0–20,0

Plug-in hybridy BMW radu 7 Sedan:

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,8–2,5

Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 40–56

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 17,9–20,0

BMW X5 xDrive45e:

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,2–1,7

Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 27–39

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 24,3–27,7

BMW X1 xDrive25e:

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,7–1,9

Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 40–44

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 15,0–15,4

BMW X2 xDrive25e:

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,7–1,8

Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 38–42

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 14,9–15,2

BMW X3 xDrive30e:

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,0–2,6

Emisie CO₂ v g/km (kombinované): 45–58

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná): 18,9–20,5

* Aplikácia My BMW je kompatibilná so všetkými vozidlami BMW od roku 2014. Vyžaduje si doplnkovú výbavu ConnectedDrive Services a vhodný smartfón. Dostupnosť a rozsah funkcií sa môžu na jednotlivých trhoch líšiť.

** Trhovo špecifická ponuka, platná pre nové vozidlá od pobočiek a predajcov BMW v Európe v sieti BMW Charging.

*** Všetky parametre nabíjania závisia od nabíjacieho výkonu vozidla, miestnej dostupnosti a infraštruktúry.

Údaje pre BMW 230e xDrive Active Tourer, relevantné pre slovenský trh, neboli k dispozícii v čase uzávierky.

Údaje pre BMW iX M60, relevantné pre slovenský trh, sú predbežné alebo neboli k dispozícii v čase uzávierky.

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO₂, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO₂, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

Objavte viac

Súbory cookie na doméne autopalacebratislava.sk.

Akceptujte súbory cookie.
Zistiť viac, vrátane informácií o tom, ako odmietnuť súbory cookie.