Hodnotenie našich klientov.

Richard Steigauf , 27.09.2018
Jazdené vozidlá

Chcel by som sa ešte raz poďakovať spoločnosti Autopalace a hlavne osobne pani Monike Dózsovej. Mal som trocha obavy z kúpy ojazdeného automobilu,ale hneď od prvého telefonátu s ňou som pochopil, že auto kupujem u človeka ktorý vie čo predáva.Rýchle jednanie,rady na nezaplatenie,blesková komunikácia a dohodnutie podmienok ma utvrdili v tom,že som na správnej adrese. Tak to si predstavujem kúpu automobilu na profesionálnej úrovni. Ešte raz ĎAKUJEM a prajem ďalšich nadmieru spokoných zákazníkov ako som ja! Teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.

Viktor Kováč, 27.08.2018
Nové vozidlá

Dobrý deň pán Ondruš, chcem sa Vám osobne poďakovať za profesionálny prístup pri procese predaja auta. Rovnako chcem vyjadriť svoju veľkú spokojnosť a poďakovanie za vybavenie záručnej reklamácie - od promptného odstránenie problému, cez poskytnutie náhradného vozidla až po detail ako povysávanie auta - maličkosť, ktorá ale poteší :) Po prvých troch mesiacoch vlastnenia BMW som rád že som si zvolil túto prémiovú značku. Želám veľa úspechov a veľa ďalších rovnako spokojných zákazníkov!

Mgr. Michal Kolesár , 16.08.2018
Jazdené vozidlá

Chcem ešte raz poďakovať za perfektný servis a celkový prístup p. Danča pri kúpe otcovho nového BMW. Aj vďaka nemu má z neho väčšiu radosť a menší stres. :)

Tomáš Pospíchal, 27.04.2018
Nové vozidlá

Ďakujem za veľmi ústretový a profesionálný prístup predajcu p.Drgoňa. Preberanie vozidla bolo ako z iného sveta:) Som veľmi spokojný a určite sa k vám ešte vrátim pri kúpe ďalšieho vozidla.

Eva Krčmáriková , 29.03.2018
Nové vozidlá

Rada by som zo srdca poďakovala pánu Bertokovi za profesionálny prístup pri kúpe môjho auta. Konal rýchlo, bol kreatívny a jeho odbornosť vo zťahu k autám je vysoká.

Imrich Šemšej, 29.03.2018
Nové vozidlá

Spolupráca s p. Drgoňom prebehla na profesionálnej úrovni a teším sa ,že som toho mohol byť súčasťou.

Julius Kasper, 26.02.2018
Nové vozidlá

Bol som veľmi spokojný s prístupom a kvalifikáciou p. Madleňáka. Bez problémov prebehol aj výkup vozidla, registrácia a odovzdanie nového vozidla.

Roman Zavrel , 06.02.2018
Nové vozidlá

Chtěl bych se s Vámi podělit o zážitek, který mi zprostředkoval Váš prodejce pan Adrián Adam. V sobotu jsem mu ráno v 9:00 netrpělivý zavolal, zda je k dispozici stále bílá M4 Competition, kterou jsme si vyhlédl na internetu. O dvě hodiny později jsem byl již na zkušební jízdě a vozidlo mi bylo představeno právě pane Adamem. Osobně vlastním například vůz značky Bentley a tak si troufám říci, že dokáži posoudit jak má nebo nemá prodejce vystupovat. Pan Adam se choval opravdu skvěle, přizpůsobil se okamžitě mému humoru i stylu komunikace a nejen že jsem se o vozidle dozvěděl vše co jsem potřeboval, ale odnesl jsem si zážitek který vyústil v to, že jsme ještě ten den podepsal smlouvy a vůz zakoupil. Dnes jsem dovolím si říci až otravoval pana Adama zda by mi vůz nemohl předat již dnes, protože v nejbližších dnech má sněžit a jezdit s M4 na letních pneumatikách na sněhu není ideální stav. Nevím jakým způsobem to zařídil, ale dnes jsme si vůz odvezl domů. Nejprve mi však vše detailně ukázal a já byl z jeho chování a přístupu opět nadšený. Děkuji Vám velmi pěkně a vážím si přístupu vašeho prodejce a všeho co pro mě udělal.

Petra Jamrichová, 01.12.2017
Nové vozidlá

Stare zname pravidlo hovori, ze dobru firmu tvoria zamestnanci. Preto by som sa rada panu Drgon, ako aj spolocnosti Auto Palace, chcela este raz podakovat. Pan Drgon, lepsieho predajcu som nestretla. Dakujem za pristup, ochotu, trpezlivost, aj snahu. Jednoducho za vsetko.

Marek Ogurcak , 30.11.2017
Nové vozidlá

Touto cestou by som sa chcel podakovat p. Drgonovi za profesionalny pristup pre realizacii nasho nakupu a tiez za trpezlivost s mojimi otazkami/poziadavkami.

12345