Hodnotenie našich klientov.

Pridať hodnotenie
Andrej, 15.06.2019
Nové vozidlá

Spolocnost Autopalace mi vysla v ustrety a pozvala ma testovaciu jazdu BMW M4 a venovala mi individualnu starostlivost. Chcem najma podakovat panovi Bertokovi a zelam Autopalace vela uspechov.

Jana Vašutová, 31.05.2019
Nové vozidlá

Dovoľte mi, aby som vyjadrila touto cestou maximálnu spokojnosť s prístupom Vášho zamestnanca p. Ambróza Drgoňa pri kúpe nového auta. S tak ochotným odborníkom je radosť komunikovať.

Ľuboš Kysucký, 17.04.2019
Servis

Dobrý deň, dňa 17.4.2019 som využil služby Vášho servisu, musím povedať, že Service advisor pán Ján Sárkӧzi bol nadmieru profesionálny a jeho ľudský prístup je vzorový. Mám radosť že zamestnávate ľudí ktorým záleží na spokojnosti zákazníka a snažia sa nájsť riešenie aj nad rámec povinností. V prípade potreby v budúcnosti veľmi rád opäť využijem Vaše služby, nakoľko prístup zamestnancov ma veľmi očaril.

Miro Osko, 12.12.2018
Nové vozidlá

Dakujeme za profesionalne, promtne a kvalitne poskytnute sluzby zo strany nasho predajcu p. Drgona. Vazime si tuto nasu korektnu a verim ze dlhodobejsiu spolupracu. Pocity z auta a jazdy su zatial vyborne a verime, ze to bude takto pokracovat a uzijeme si bezproblemove kilometre s nasim novym BMW X1 :) Krasny den zelam a este raz vdaka!

prof. Ing. arch. Pavel Gregor, PhD., 10.12.2018
Nové vozidlá

Rád by som Vám vyjadril úprimný obdiv nad predajnou kultúrou v Autopalace Bratislava a profesionálnym prístupom p. Straku ku zákazníkovi od prvého neoficiálneho stretnutia až po konečné prevzatia vozidla. Bol som aj s kolegom naozaj úprimne "pozitívne" zaskočený a verím, že v podobnom duchu budú aj ďalšie stretnutia v súvislosti so servisnými prehliadkami. Ešte raz vďaka za veľmi príjemný štart do nového "BMW života".

Richard Steigauf , 27.09.2018
Jazdené vozidlá

Chcel by som sa ešte raz poďakovať spoločnosti Autopalace a hlavne osobne pani Monike Dózsovej. Mal som trocha obavy z kúpy ojazdeného automobilu,ale hneď od prvého telefonátu s ňou som pochopil, že auto kupujem u človeka ktorý vie čo predáva.Rýchle jednanie,rady na nezaplatenie,blesková komunikácia a dohodnutie podmienok ma utvrdili v tom,že som na správnej adrese. Tak to si predstavujem kúpu automobilu na profesionálnej úrovni. Ešte raz ĎAKUJEM a prajem ďalšich nadmieru spokoných zákazníkov ako som ja! Teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.

Viktor Kováč, 27.08.2018
Nové vozidlá

Dobrý deň pán Ondruš, chcem sa Vám osobne poďakovať za profesionálny prístup pri procese predaja auta. Rovnako chcem vyjadriť svoju veľkú spokojnosť a poďakovanie za vybavenie záručnej reklamácie - od promptného odstránenie problému, cez poskytnutie náhradného vozidla až po detail ako povysávanie auta - maličkosť, ktorá ale poteší :) Po prvých troch mesiacoch vlastnenia BMW som rád že som si zvolil túto prémiovú značku. Želám veľa úspechov a veľa ďalších rovnako spokojných zákazníkov!

Mgr. Michal Kolesár , 16.08.2018
Jazdené vozidlá

Chcem ešte raz poďakovať za perfektný servis a celkový prístup p. Danča pri kúpe otcovho nového BMW. Aj vďaka nemu má z neho väčšiu radosť a menší stres. :)

Tomáš Pospíchal, 27.04.2018
Nové vozidlá

Ďakujem za veľmi ústretový a profesionálný prístup predajcu p.Drgoňa. Preberanie vozidla bolo ako z iného sveta:) Som veľmi spokojný a určite sa k vám ešte vrátim pri kúpe ďalšieho vozidla.

Eva Krčmáriková , 29.03.2018
Nové vozidlá

Rada by som zo srdca poďakovala pánu Bertokovi za profesionálny prístup pri kúpe môjho auta. Konal rýchlo, bol kreatívny a jeho odbornosť vo zťahu k autám je vysoká.

12345

Objavte viac