Hodnotenie našich klientov.

Miro Osko, 12.12.2018
Nové vozidlá

Dakujeme za profesionalne, promtne a kvalitne poskytnute sluzby zo strany nasho predajcu p. Drgona. Vazime si tuto nasu korektnu a verim ze dlhodobejsiu spolupracu. Pocity z auta a jazdy su zatial vyborne a verime, ze to bude takto pokracovat a uzijeme si bezproblemove kilometre s nasim novym BMW X1 :) Krasny den zelam a este raz vdaka!

prof. Ing. arch. Pavel Gregor, PhD., 10.12.2018
Nové vozidlá

Rád by som Vám vyjadril úprimný obdiv nad predajnou kultúrou v Autopalace Bratislava a profesionálnym prístupom p. Straku ku zákazníkovi od prvého neoficiálneho stretnutia až po konečné prevzatia vozidla. Bol som aj s kolegom naozaj úprimne "pozitívne" zaskočený a verím, že v podobnom duchu budú aj ďalšie stretnutia v súvislosti so servisnými prehliadkami. Ešte raz vďaka za veľmi príjemný štart do nového "BMW života".

Richard Steigauf , 27.09.2018
Jazdené vozidlá

Chcel by som sa ešte raz poďakovať spoločnosti Autopalace a hlavne osobne pani Monike Dózsovej. Mal som trocha obavy z kúpy ojazdeného automobilu,ale hneď od prvého telefonátu s ňou som pochopil, že auto kupujem u človeka ktorý vie čo predáva.Rýchle jednanie,rady na nezaplatenie,blesková komunikácia a dohodnutie podmienok ma utvrdili v tom,že som na správnej adrese. Tak to si predstavujem kúpu automobilu na profesionálnej úrovni. Ešte raz ĎAKUJEM a prajem ďalšich nadmieru spokoných zákazníkov ako som ja! Teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.

Viktor Kováč, 27.08.2018
Nové vozidlá

Dobrý deň pán Ondruš, chcem sa Vám osobne poďakovať za profesionálny prístup pri procese predaja auta. Rovnako chcem vyjadriť svoju veľkú spokojnosť a poďakovanie za vybavenie záručnej reklamácie - od promptného odstránenie problému, cez poskytnutie náhradného vozidla až po detail ako povysávanie auta - maličkosť, ktorá ale poteší :) Po prvých troch mesiacoch vlastnenia BMW som rád že som si zvolil túto prémiovú značku. Želám veľa úspechov a veľa ďalších rovnako spokojných zákazníkov!

Mgr. Michal Kolesár , 16.08.2018
Jazdené vozidlá

Chcem ešte raz poďakovať za perfektný servis a celkový prístup p. Danča pri kúpe otcovho nového BMW. Aj vďaka nemu má z neho väčšiu radosť a menší stres. :)

Tomáš Pospíchal, 27.04.2018
Nové vozidlá

Ďakujem za veľmi ústretový a profesionálný prístup predajcu p.Drgoňa. Preberanie vozidla bolo ako z iného sveta:) Som veľmi spokojný a určite sa k vám ešte vrátim pri kúpe ďalšieho vozidla.

Eva Krčmáriková , 29.03.2018
Nové vozidlá

Rada by som zo srdca poďakovala pánu Bertokovi za profesionálny prístup pri kúpe môjho auta. Konal rýchlo, bol kreatívny a jeho odbornosť vo zťahu k autám je vysoká.

Imrich Šemšej, 29.03.2018
Nové vozidlá

Spolupráca s p. Drgoňom prebehla na profesionálnej úrovni a teším sa ,že som toho mohol byť súčasťou.

Julius Kasper, 26.02.2018
Nové vozidlá

Bol som veľmi spokojný s prístupom a kvalifikáciou p. Madleňáka. Bez problémov prebehol aj výkup vozidla, registrácia a odovzdanie nového vozidla.

Roman Zavrel , 06.02.2018
Nové vozidlá

Chtěl bych se s Vámi podělit o zážitek, který mi zprostředkoval Váš prodejce pan Adrián Adam. V sobotu jsem mu ráno v 9:00 netrpělivý zavolal, zda je k dispozici stále bílá M4 Competition, kterou jsme si vyhlédl na internetu. O dvě hodiny později jsem byl již na zkušební jízdě a vozidlo mi bylo představeno právě pane Adamem. Osobně vlastním například vůz značky Bentley a tak si troufám říci, že dokáži posoudit jak má nebo nemá prodejce vystupovat. Pan Adam se choval opravdu skvěle, přizpůsobil se okamžitě mému humoru i stylu komunikace a nejen že jsem se o vozidle dozvěděl vše co jsem potřeboval, ale odnesl jsem si zážitek který vyústil v to, že jsme ještě ten den podepsal smlouvy a vůz zakoupil. Dnes jsem dovolím si říci až otravoval pana Adama zda by mi vůz nemohl předat již dnes, protože v nejbližších dnech má sněžit a jezdit s M4 na letních pneumatikách na sněhu není ideální stav. Nevím jakým způsobem to zařídil, ale dnes jsme si vůz odvezl domů. Nejprve mi však vše detailně ukázal a já byl z jeho chování a přístupu opět nadšený. Děkuji Vám velmi pěkně a vážím si přístupu vašeho prodejce a všeho co pro mě udělal.

12345